Cieszę się, że udało Ci się trafić na stronę prawnieofinansach.pl . Mam nadzieję, że treści, które tutaj znajdziesz, będą dla Ciebie interesujące oraz  chociaż częściową pomogą w zrozumieniu zawiłych przepisów prawa finansowego, czy spraw bankowych.

Decyzję o publikacji bloga podjąłem ze względu na chęć przybliżenia poszczególnych instytucji i praktycznych problemów z zakresu prawa finansowego osobom, które niekoniecznie na co dzień mają do czynienia z wymiarem sprawiedliwości. Na stronie przydatne informacje znajdzie również prawnik, który koncentruje zakres swojej praktyki zawodowej poza omawianą gałęzią prawa. Prowadzenie bloga bez wątpienia pomoże również mi samemu w uporządkowaniu wiedzy oraz zwróceniu uwagi na obszary takie jak prawo finansowe i sprawy bankowe, wymagające wzmożonego zainteresowania z mojej strony.

O mnie: 

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz aplikantem radcowskim w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Aktualnie współpracuję z szeregiem kancelarii adwokackich oraz radcowskich mających siedziby na terenie Trójmiasta oraz Warszawy. W swojej praktyce zawodowej uczestniczyłem w dziesiątkach sporów konsumentów z instytucjami rynku finansowego.  

W wolnych chwilach amatorsko inwestuję na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz sięgam po dobrą pozycję z zakresu fantastyki oraz filozofii. 

Jeżeli któraś z kwestii poruszonych na blogu nie została w Twoim przekonaniu wystarczająco wyjaśniona zapraszam do kontaktu za pomocą zakładki “kontakt”. Praktyków prawa zapraszam natomiast do dyskusji oraz wymiany poglądów na temat poszczególnych problemów.

Żadnej z informacji podanych na blog nie należy traktować jako porady prawnej, publikowane  wpisy są jedynie subiektywną opinią autora w odniesieniu do prezentowanych problemów. Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną poradą prawną z zakresu prawa finansowego bądź spraw bankowych, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.